Birlikte siber tehditlere karşı kuralları belirleyelim.

Gelişmiş güvenlik duvarı özelliklerine, izleme ve engelleme sistemlerine ev sahipliği yapan Coslat Güvenlik Duvarı, kullanıcı dostu Web arayüzü sayesinde karmaşık siber tehditlere karşı kendinizi korumanıza yardımcı oluyor.

Gelişmiş Paket İnceleme

 Deep Packet Inspection (DPI) ve Stateful Packet Inspection (SPI) ile içerik tabanlı paket incelemesi yapabilir, zararlı içerikleri tespit edebilir ve engelleyebilirsiniz. 

Coslat Firewall Network Şeması

Yüksek Erişilebilirlik ve Performans

Kampüs ağlarınız ve yoğun trafikleriniz için yedeklilik yanında üst seviye işlemci ve fiber desteği ile yüksek performans ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Çok Kullanıcılı Hotspot Desteği

Üniversite kampüsleriniz gibi yüksek sayıda kullanıcı içeren kimlik denetimi gereksinimlerinize eşsiz çözümdür. Ayrıca dağınık yapıdaki kampüsleriniz için de tek noktadan kimlik doğrulama sağlayabilirsiniz. 

Genişletilmiş IDS/IPS Saldırı Tespit ve Engelleme

Servislere özel tanımlanmış imzaların yanında kendi imzalarınızı yazabilme özelliği ile Datacenter hizmetleriniz için daha etkin bir koruma sağlayabilirsiniz.

DNS Filter Desteği ile Gelişmiş Filtreleme

Application filtre, SSL inspection ve Web filtreleme özelliklere ek olarak DNS filtreleme sayesinde daha etkin bir koruma sağlamanıza yardımcı olur.

Kullanım Senaryoları

Coslat Firewall Enterprise modeli, büyük ölçekli kurumsal ağlarda en üst düzeyde güvenlik ve performans sağlar, gelişmiş tehdit algılama ve yönetim özellikleri ile kurumun bütünleşik güvenlik stratejisini destekler.

Coslat Firewall Network Şeması

 • Segmentasyon desteği ile çoklu ağ yapılarını kolay yönetme,
 • Yüksek erişilebilirlik için yedekli çalışma,
 • Büyük misafir ağlar için merkezi kimlik doğrulama,
 • Yüksek bant genişlikleri için fiber desteği,
 • Datacenter ihtiyaçları için yüksek performans.
 • Teknik Özellikler

  Coslat Firewall Enterprise modeli, büyük kurumsal ağlar için üst düzey güvenlik, yüksek performanslı veri işleme, gelişmiş tehdit algılama ve yönetim özellikleri sunarak kurumsal güvenliği en üst seviyeye taşır.

  Coslat Enterprise Technical
  Coslat Enterprise Technical
  COSLAT HARDWARE OPTIONS

  Empower Against Cyber Threats with Coslat Firewall!

  Coslat Hardware stands out with its high standards of security and robust performance. Each product is designed to effectively protect user data against cyber threats. Coslat Hardware provides a reliable and durable solution through its advanced technology, offering customers a peaceful digital experience.

  Small Business

  ( < 100 Users )

  The Coslat Firewall Small Business model is specifically designed for the needs of small businesses, featuring a compact design, providing a robust firewall, and offering fast data processing capacity.

  Mid-Size Business

  ( 100-500 Users )

  The Coslat Firewall Mid-Size model is designed to meet the security expectations of medium-sized businesses with its expandable features and compatibility with complex network structures.

  Enterprise

  ( > 500 Users )

  The Coslat Firewall Enterprise elevates corporate security to the highest level by providing advanced threat detection, management features, and high-performance data processing capacity in large-scale enterprise networks.